Рейтинг Президента України Володимира Зеленського б’є рекордиРейтинг задоволених роботою президента Володимира Зеленського на початку вересня зріс майже у півтори рази, у порівнянні з липнем 2019 року. Об этом сообщает tp0342.in.ua со ссылкой на СМИ.


Результати опитування соціологічної групи "Рейтинг" 6-10 вересня: "71% опитаних задоволені діяльністю президента Володимира Зеленського, 11% – протилежної думки, 18% – не змогли сформувати своє ставлення до нього. У порівнянні із липнем цього року рівень задоволеності роботою глави держави зріс майже у півтори рази".

Крім того, 29% респондентів позитивно оцінюють роботу прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Водночас майже 60% опитаних не змогли оцінити роботи очільника уряду.

Роботою Верховної Ради задоволені 39% респондентів, незадоволені – 16%. Не змогли оцінити – 45%.

Загалом 55% респондентів вважають, що справи в Україні йдуть у правильному напрямку, 18% – у неправильному, 26% – не визначилися з цього питання.

Для дослідження опитали 2500 респондентів, віком від 18 років 6-10 вересня. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2%.

Відзначимо, що на результати рейтингу міг вплинути обмін між Україною і Росією утримуваними особами, який відбувся 7 вересня.

У результаті обміну в Україну повернулися військовополонені 24 моряки та 11 політв’язнів. Бранців Кремля біля трапу українського літака особисто зустрічав президент та рідні українців.

Нагадаємо, що за даними опитування соцгрупи "Рейтинг" станом на липень 2019 року, 65% українців хотіли, щоб Зеленський завершив війну, а понад третина 36,6% чекає на покращення економіки країни.

«Аргумент»Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/reiting-prezidenta-ukra-ni-volodimira-zelenskogo-b-rekordi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя